Hakkımızda

Bizi Tanımlayan 4 Temel İlkemiz

Pavos Yazılım ve Danışmanlık, Dürüstlük, Şefaflık, Sadakat ve Ölçülü Olmak ilkelerine sıkı sıkıya bağlı kalarak müşterilerine sürdürülebilir ve yenilikçi teknolojiler sunar.

Hakkımızda

2016 yılında kurulan Pavos Yazılım ve Danışmanlık, Yönetim Danışmanlığı ve Bilişim Hizmetlerini yürüten şirketimiz; işletmelerin ve kurumların sürekli gelişen ve yenilenen ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek katma değere sahip teknolojiler geliştiren, stratejik yönetim sistemini kuran ve İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı desteği veren bir Ar-Ge şirketidir.

Ayrıca alt yapı teknolojisi ile işletmelerin ve kuruluşların mevcut operasyonlarını optimize ederek maliyetlerini kontrol etmelerini sağlar ve onları rekabette avantajlı kılar.


ERGONOMİ kusursuz bir hesaplama ve tasarımın ürünüdür.

Misyon & Vizyonumuz

Misyonumuz:
Araştırmacı, sorun çözebilen, alternatif proje ve teknoloji çözümleriyle çevreye ve topluma duyarlı, etik değerlerine bağlı danışmanları ile Türkiye Cumhuriyeti ekonomisine katkıda bulunan bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz:
İş hayatında gelişmekte olan şirketlere ihtiyacı olan konularda danışmanlık yaparak ulusal ve uluslararası düzeyde kabul gören yenilikçi, lider bir şirket olmaktır.

Şirketimizin yönetim ve organizasyon şeması