Kişisel Verileri Koruma Kanununa Uyum Danışmanlığı

Pavos Yazılım ve Danışmanlık, 7 Nisan 2016 tarihinde resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunmasına ilişkin kanununa işletme ve kuruluşların kolayca ve eksiksiz bir şekilde uyumunu sağlayan profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. İlgili kanunun hüküm ve çerçevesine hakim hukuk, bilişim ve danışmanlık ekollerini bünyesinde barındıran ve sentezleyen Pavos Yazılım, danışanlarının tüm süreçlerini eksiksik bir şekilde yürüterek tamamlar.

Kişisel verilerin korunması sadece bir kanuni yaptırım olarak görülmemelidir. Kişisel verilerin korunması işletmenizin itibarını korumaya yönelik ve profesyonel standartların işletmenizde oryante edilmesine yönelik bir çok adımı da beraberinde getirmektedir. Ayrıca kanun kapsamında işletmenizin ticari sır ve birikimlerinin de yetkisiz kişilerin eline geçmesi veya izinsiz kullanımı ortadan kaldırılmıştır.

Kişisel verileri koruma kanunu sadece VERBİS kaydından ibaret değildir. Bu nedenle doğru danışmanlık hizmetini almak zaman ve paranızı boşa harcamamanıza, süpriz şekilde ortaya çıkan yasal yaptırımlara muhatap olmamanızı garanti eder.